Servis24 pro operační systém AndroidAplikaci pro nejpoužívanější operační systém na světě si můžete stáhnout z internetového obchodu Google play, kde ji naleznete pod názvem SERVIS 24 Mobilní banka. Aplikace je samozřejmě zcela zdarma a nabízí spoustu funkcí, od kontroly stavu účtu, přes provádění plateb až po skenování složenek. Používat ji ale mohou i ti, kteří u České spořitelny účet nemají – ti v ní najdou seznam všech bankomatů a poboček této banky.

Servis24 pro operační systém Windows Phone

Jako jedna z mála bank nabízí Česká spořitelna aplikaci i pro Windows Phone. V internetovém obchodě Windows Phone Store je pod názvem SERVIS 24 Mobilní banka a platí pro ni to samé, jako u Androidu – každý si s její pomocí může najít nejbližší pobočku nebo bankomat spořitelny, klienti banky pak mohou sledovat stav svého účtu, provádět platby atd. I v tomto případě je aplikace bezplatná.

Servis 24 pro operační systém iOS

Aplikace mobilního bankovnictví pochopitelně nechybí ani v App Store, takže ji mohou používat i majitelé iPhonů. V obchodě ji najdou pod názvem SERVIS 24 – Mobilní banka a přímo ze svého zařízení si tak mohou kontrolovat účet, provádět platby, dobíjet kredit nebo si požádat třeba o půjčku. I pro iOS je aplikace zdarma a pro ty, co nejsou klienty spořitelny, umožňuje vyhledávání poboček a bankomatů.

Telefonické bankovnictví Servis24

Telebanking s nástupem smartphonů a po masivním rozšíření internetu do drtivé většiny domácností už není příliš používanou službou, stále ale zůstává v nabídce přímého bankovnictví Servis24 internetbanking. S jeho pomocí máte možnost ověřit si stav Vašeho bankovního konta, zvýšit si limit na platební kartě nebo provést platbu na jiný účet. Důležitý je také fakt, že tuto službu lze využívat nonstop v průběhu celého roku, včetně víkendů a svátků.Servis24 v anglickém jazyce

Přímé bankovnictví České spořitelny Servis24.cz není určeno pouze pro česky hovořící osoby, ale používat jej mohou i cizinci. Aplikace je tak dostupná i v anglickém jazyce, do něhož si ji snadno může každý uživatel přepnout. Stačí jen kliknout na britskou vlaječku v horní části webu (ještě před tím, než provedete přihlášení) a celá stránka se Vám automaticky přepne do angličtiny.

Servis24 pro nevidomé

Česká spořitelna myslí i na handicapované osoby a upravila svoje stránky i pro ty, kteří jsou nevidomí. Odkaz na verzi pro nevidomé se čtecím zařízením je ve spodní části stránky s přihlašovacím formulářem do služby Servis24.cz. Zrakově handicapovaní navíc mohou využít i několika set bankomatů, které jsou upraveny tak, aby jejich obsluhu bez problémů zvládli.

Videa, která se zabývají bankovnictvím Servis24

Protože spousta – především starších lidí – nemá v práci s internetem moc velké zkušenosti, připravila Česká spořitelna několik instruktážních videí, ve kterých vysvětluje různé funkce jejího internetového bankovnictví Servis24.cz. Na YouTube tak naleznete např. video, které podrobně vysvětluje první přihlášení do této aplikace, video, které vysvětluje jak provést trvalý platební příkaz, nebo jak si dobít kredit na mobilu. Většina videí je na oficiálním profilu spořitelny na YouTube, na který se můžete podívat pod odkazem https://www.youtube.com/user/ceskasporitelna. Kromě informací o službě Servis24 obsahuje účet i další zajímavá videa, týkající se produktů České spořitelny.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!